stretching

Taneční klub INFIT – registrace do nové sezóny 2020-2021

Vážení studenti, rodiče a ti, kteří se právě chystají stát naším studentem!

Rádi bychom vás informovali, že od 15. července do 15. srpna je registrace studentů otevřena pro nový akademický rok 2020-2021.

Záznam se provádí v následujících oblastech:

HUDEBNÍ RYTMUS (3-5 let)
ZÁKLADY CHOREOGRAFIE (5-7 let)
VARIETY DANCE (7-9 let)
ODRODA / MODERNÍ TANEC (9-12 let)
VARIETY / MODERNÍ TANEC (12-16 let)

Pokud ještě nejste naším studentem, ale chcete se jím stát – pospěšte si a vyplňte formulář na naší webové stránce, abyste se zapsali do studia pro akademický rok 2020–2021! Přihlášky podané před 15. srpnem budou považovány za první a budou vytvořeny nové skupiny pro nové studenty.

Po 15. srpnu budou noví studenti zařazeni do tzv. „Čekací listiny“ a budou přidáni do vytvořených skupin, kde budou na začátku školení volná místa.

Ti, kteří již studují v našem studiu a plánují pokračovat ve studiu v příštím roce, musí také podat aktualizovanou přihlášku ke školení a seznámit se s aktualizovanými pravidly studia. V komentářích k žádosti můžete uvést své dotazy nebo přání. Správce se je pokusí zohlednit.

Rozvrh všech tříd pro nový akademický rok 2020–2021 bude na web přidán v srpnu poté, co budou přijaty všechny žádosti o školení.

Pokud jste loni studovali ve studiu, ale neplánujete ve studiu pokračovat, informujte nás prosím o svém rozhodnutí e-mailem nebo sms.

Doufám, že pochopíte a přijmete včasnou odpověď.

Přeji všem hezké léto a uvidíme se v tanečním sále!

S pozdravem, vedoucí studia INFIT Dance Club.