POSILOVNA

Chcete se citít fit, ale jste unavení neustálými dietami, ranním během a dřinou v tělocvičně? Pomůžeme vám udržet si tělo v kondici a zároveň mít z tréninku potěšení.

FitDance

Délka lekce:1,5 hodiny. Zahrnuje: pohybovou rozcvičku, silové cvičení, nácvik tanečních kombinaci, strečink. Udržujte se fit pomocí tance!

STREČINK

Sestava cviků, zaměřených na protažení svalů a šlach celého těla. Napomáhá lepší ohebnosti, zvyšuje pružnost těla a posiluje páteř.

ZUMBA

Zábavní taneční trénink založeny na latinském rytmu vám pomůže nejenom vytvořit skvělé křívky, ale také se nabít pozitivními emocemi a náladou.

FUNCTIONAL TRAINING

Tělesná výchova je založena na posilování, protahování a dechových cvičení. Výcvik je prevencí různých onemocnění pohybového a kardiovaskulárního systému.

TANEC

Vytvoř si svůj vlastní taneční svět! Můžes zbourat vlastní hranice, můžes se nechát unést rytmem, můžeš se lehce pohybovat nebo se zcela ponořit do tance – všechno záleží pouze na tobě a na tvých vnitřních pocitech.
kl

DANCEHALL

Jamajský pouliční tanec, který zahrnuje hodně pohybu a samozřejmě přístup (výšku, charakter).
kl

VOGUE

Taneční styl založený na modelových pózách a přehlídkovém molu. Technika rychlého pohybu rukou, domýšlivá vychovaná chůze, pády, rotace,pózování, emoce.
jikl

LATINA

Školení zaměřené na odhalení smyslnosti. Kombinuje bachatu,salsu a další techniky latinského tance. Hlavním úkolem je užít si tanec, dobít se pozitivními emocemi. Dá se tancovat bez partnera.
dty

HIGH HEELS

Tanec v podpatcích je odvážný nový trend v moderní choreografii, který kombinuje energii hip-hopu, jazz-funkového stylu, jazzové techniky, burleskního kouzla a ženských módních póz.
fghn

STREET DANCE

Odkazuje na pouliční taneční styly, většinou doprovázené hip-hopovou hudbou a hudbou, která se vyvinula jako součást hip-hopové kultury. Zahrnuje širokou škálu stylů.

DĚTSKÝ TANEČNÍ KLUB

InFit Dance nabízí služby dětského tanečního klubu.
rg

TANEČNÍ PRŮPRAVA

(3-5 let)

Pondělí 17:00-18:00
Středa 16:00-17:00

 

Taneční lekce rozvíjejí koordinaci pohybů,hudební sluch, orientaci v prostoru; zlepšit celkovou fyzickou zdatnost od začátku formování složení těla; podporovat pozornost, disciplínu a schopnost pracovat v týmu.

Taneční oblečení: bílý taneční dress, bílé piškoty, bílé punčocháče / ponožky.
fyj

ZÁKLADY CHOREOGRAFIE

(5-7 let)

Středa 17:00-18:00
Pátek 17:00-18:30

 

Lekce vychází z prvků klasického tance, základů gymnastiky a akrobacie, díky nimž se formuje správna postava, vytrvalost a zlepšuje se fyzická zdatnost. Získané znalosti pak děti využívají v různých choreografických skladbách založených na moderních tancích.
Taneční oblečení: černý taneční dress, černé / bílé piškoty, bílé punčocháče / ponožky.
children

STREET DANCE

(7-9 let)

Úterý 17:30-19:00
Čtvrtek 17:30-19:00

 

Skupina je určena pro začatečníky.

Moderní tanec je velmi dobrým tréninkem pro koordinaci, pozornost, vynikající fyzickou aktivitu, jasnou emocionalitu a samozřejmě pro sebevyjádření. Snažíme se učit naše děti nejen zapamatovat si kombinace, ale naučit je, jak mluvit univerzálním jazykem tance. Styl zahrnuje latinské tance jako cha-cha a reggaeton, lidové a scenické tance.

Taneční oblečení: černý dress, volné tepláky nebo černé legíny, tenisky a černé piškoty.
yuik

 STREET DANCE

(9-14 let, 14+ let)

 

Úterý a čtvrtek 16:00-17:30 (9-14 let)
Pátek 18:30-20:00 (14+ let)

Taneční styl, který kombinuje mnoho moderních pouličních stylů, jako je hip-hop, dancehall, waacking a další. Všechny tyto styly jsou založeny na speciální kvalitě a základních krocích, kterými můžete vyjádřit své pocity v jakémkoli rytmu.

Taneční oblečení: černé tričko, volné tepláky nebo černé legíny, tenisky a černé piškoty.

OSOBNÍ TRÉNINKY

Chcete se naučit půvabně tančit nebo toužite se udržovat v dobré kondici, ale neustálé cvičení v posilovně nepřináší žádoucích výsledků? Pomůžeme vám dosáhnout stanovených cílů na individuálních lekcích. Naši trenéři sestáví cvičební program přesně na míru, díky čemuž vy rychleji uvidíte očekáváné výsledky.

TANEČNÍ LEKCE

Ať už máte osobní požadavky, nebo si nemůžete najít vhodný čas na skupinové lekce nebo vhodný styl – individuální lekce jsou navržené právě pro vás! V rámci individuálního tréninku pro vás vypracujeme vlastní cvičební plán, kterým vás provede profesionální choreograf.
u
t

FITNESS CVIČENÍ

Nabízíme – personální trénink dle vašeho výběru (pilates, aerobika, kruhový trénink, stretching), sestavení individuálního tréninkového plánu v posilovně, vytvoření jidelníčku na míru.

INSCENACE

SVATEBNÍ TANEC

InFit Dance Club pomůže vám udělat jedinečnou svatební atmosféru a rozzářit váš den svatebním tancem. Vybírame jedinečný styl tance pro každý pár podle přání novomanželů. My věříme, že tanec je jedním z jazyků lasky, který vy vytvářite vlastním tělem.
j
u

SHOW DANCE

Naš klub také nabízí sestavení show-programů na míru pro taneční skupiny a show-balety. Pracujeme jak se začínajícími tanečníky, tak i s profesionály.