InFitDance

t+420 777 99 78 78

pinfitdance.prague@gmail.com

Manažerka Inna Bodrylova

Dobrý den! Jmenuji se Inna Bodrylova. Jsem  vedoucí „InFit Dance Club“, choreografka-režisérka a fitness-trenérka klubu.

dsc_9550da

 

Něco málo o sobě:

Již od útlého dětství jsem zamilovaná do choreografie jako do tanečního umění. Těžko říct, který ze směrů byl pro mne nejbližší. Zabývala jsem se plesovou choreografii stejně jako i sportovní. Profesionální volba však padla na klasickou a lidovou choreografii.
Vystudovala jsem Melitopolskou vyšší kulturní školu (Ukrajina) – Fakulta choreografie. Během studií jsem se aktivně podílela na tvůrčí činnosti skupin „Červona kalyna“, „Zaporizki oberehy“ a „Maajan“. Zúčastnila jsem se a získala jsem ocenění na mezinárodních festivalech a soutěžích.
Ještě jako studentka jsem zahájila pedagogickou a scénickou činnost. Každé léto jsem měla stáže v dětských táborech jako pedagog a choreografka. Mimoškolní aktivity v oblasti choreografie na střední škole a práce v show baletu „Rich“ byly dobrým počátkem mé profesionální kariéry.
Studium a první pracovní zkuš
enosti mne přesvědčily, že choreografie je mým povoláním, bez kterého nedokážu žit
Po přejezdu do Prahy jsem pokračovala ve své pedagogické činnosti v několika sportovních klubech a tanečních školách, kde mne vážně zaujal fitness. V roce 2015 jsem získala akreditaci jako fitness instruktor a rozhodla jsem se sloučit fitness s choreografií. To přispělo k vytvoření první skupiny našeho klubu „Fitness s prvky choreografie“, která nakonec přerostla v plnohodnotný klub s vlastní filozofií fitnessu jako tance a choreografie jako fitnessu.

Moje práce je mým životem. Mým cílem je přinášet lidem potěšení, zamilovat je do sportu a choreografie, propagovat zdravý životní styl. Nejdůležitější je nápad, touha pomáhat lidem v udržení dobré kondice s minimem úsilí, protože BÝT FIT JE JEDNODUCHÉ!

Jsme v Vk.com

Zveme vás, abyste se připojily k naší skupině v Kontaktu

Jsme v Facebook.com

Zveme vás, abyste se připojily k naší skupině na Facebooku

^